23 marca w Urzędzie Miasta Łodzi odbyła się debata poświęcona nowym wyzwaniom i możliwościom w miejskiej ochronie zdrowia. Spotkanie było kolejnym etapem przygotowań do planowania w ramach Strategii Rozwoju Miasta. W dokumencie ogólne kierunki zostały uszczegółowione w politykach sektorowych, odnoszących się do głównych obszarów zarządzania miastem, w tym m.in. zdrowia.