"Szanowni Państwo, z żalem informujemy, że ze względów finansowych jesteśmy zmuszeni do niewydawania leków pacjentom spoza województwa mazowieckiego. Po 1 marca prosimy o zgłoszenie się do innych, lokalnych ośrodków" - napisało Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku w liście do chorych na tętnicze nadciśnienie płucne z Wielkopolski.