Od 1 kwietnia Szpital Ginekologiczno-Położniczy przy ul. Inflanckiej w Warszawie powiększył się o 16 dwuosobowych sal całkowicie zmodernizowanego oddziału położniczego. Każda z sal wyposażona jest w łazienkę. W oddziale znajduje się gabinet zabiegowy, dwie dyżurki: położnicza i noworodkowa, a także osobny, jednoosobowy pokój dla pacjentek, których stan wymaga izolacji lub zapewnienia nadzwyczajnych warunków opieki psychologicznej.