Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zorganizowało w dniach 30-31 marca siódmy Międynarodowy Medyczny Kongres Młodych Naukowców. W konferencji uczestniczyło 400 studentów, w tym kilkudziesięciu z Białorusi. - Ta konferencja jest podsumowaniem działalności naukowej studentów, którzy działają w kołach naukowych uniwersytetu - mówi Justyna Sokal (IV rok, kierunek lekarski), przewodnicząca STN UMB.