Poradnia endokrynologiczna Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu pierwsze wolne miejsca ma dopiero w 2014 roku - donosi "Metro". W poradni okulistycznej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku nie ma już miejsc na ten rok. Trzy poradnie endokrynologiczne w Gdańsku zapisują dopiero na 2013 rok.