31 marca Leszek Wojtasiak, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego wziął udział w XXXIII Okręgowym Zjeździe Lekarzy Wielkopolskiej Izby Lekarskiej. Podczas spotkania w imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego wręczył - na wniosek WIL - ks. dr. Adamowi Sikorze Odznakę Honorową "Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego".