Oddział Neonatologiczny Szpitala Powiatowego w Wołominie może już przyjmować najmłodszych pacjentów. To jeden z niewielu szpitali powiatowych, który może pochwalić się takim oddziałem. Starostwo w tym roku przeznaczyło 2 mln zł na modernizację i zakup nowoczesnego sprzętu medycznego. Także gminy wspomagają finansowo szpital.