Fałszywy alarm w Pile
06.04.2012
Głos Wielkopolski, PAP, Radio Koszalin
W czwartek przed południem ze Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Staszica w Pile ewakuowano 387 pacjentów oraz niemal pół tysiąca pracowników. Powodem był fałszywy, jak się później okazało, alarm bombowy.