Od kilku dni można korzystać z pracowni tomograficznej w goleniowskim szpitalu. 5 kwietnia miało miejsce uroczyste otwarcie pracowni tomograficznej. Tomograf w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie jest pierwszym takim urządzeniem w powiecie i jedynym w najbliższej okolicy.