Prof. Janusz Moryś, rektor-elekt zaproponował na prorektora ds. nauki - dr. hab. Tomasza Bączka (kierownik Katedry i Zakładu Chemii Farmaceutycznej, prodziekan Wydziału Farmceutycznego). Zastąpi on pełniącą obecnie tę funkcję prof. dr hab. n. farm. Małgorzatę Sznitowską.