Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajął pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą studencką pracę oryginalną w konkursie Redaktor Naczelnej "Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej". W konkursie udział wzięli studenci i doktoranci polskich uczelni medycznych. Nagrody zostaną wręczone 13 kwietnia podczas XI Krajowej Konferencji Szkoleniowej Towarzystwa Internistów Polskich w Warszawie.