Na wstępie zapoznała radnych z sytuacją w 2011 roku, który ostatecznie zakończył się wynikiem 580 000 zł zysku netto. Przychody ze sprzedaży wyniosły 50 372 337 zł. Wykonanie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia za 2011 rok wyniosło 108,7%. Ogółem ponad 3 mln zł wyniosły nadwykonania Spółki i trwają starania o odzyskanie z NFZ choć części poniesionych kosztów leczenia.