Dokonał się kolejny akt kształtowania przyszłych władz Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Na spotkaniu wyborczym w dniu 11 kwietnia 183 elektorów dokonało wyboru prorektorów na kadencję 2012-2016. Wszyscy kandydaci uzyskali wynik powyżej 50% zebranych głosów już w pierwszej turze głosowania.