11 kwietnia z udziałem władz wojewódzkich i powiatowych w Kraśniku oficjalnie otwarto nową Powiatową Przychodnię Specjalistyczną, która powstała przy ul. Szpitalnej. Gabinety lekarskie zostały przeniesione do nowej siedziby z Al. Niepodległości już kilka tygodni temu, a w ostatnich dniach rozpoczął działalność punkt pobrań laboratoryjnych i rentgen.