Można już składać wnioski o przystąpienie do Lekarsko-Dentystycznego oraz Lekarskiego Egzaminu Państwowego, który odbędzie się we wrześniu br. Najbliższy LDEP odbędzie się 15 września, a LEP - 29 września w 11 ośrodkach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.