Agata Błażewicz z Narodowego Instytutu Leków w Warszawie i Lidia Śliwka z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wygrały konkurs Fundacji Hasco-Lek na najlepszą pracę doktorską i magisterską z dziedziny farmacji i nauk pokrewnych. Uroczyste wręczenie nagród zaplanowano na 21 kwietnia. To już szósta edycja konkursu organizowanego przez Fundację Hasco-Lek, promującego nowe odkrycia i innowacje w dyscyplinach farmaceutycznych i pokrewnych.