31 grudnia br. mija termin na złożenie dokumentów do przystąpienia do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w celu uzyskania tytułu specjalisty, na podstawie decyzji ministra właściwego do spraw zdrowia o powierzeniu obowiązków specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia. Uzyskanie tytułu specjalisty po tym czasie będzie możliwe wyłącznie po odbyciu specjalizacji zgodnej z programem specjalizacji i pozytywnym zdaniu PESoz - przypomina resort zdrowia.