Budynek najnowocześniejszego we Wrocławiu pawilonu pediatrycznego został już ukończony. Ruszają przetargi na wyposażenie. Budowę finansuje urząd marszałkowski, głównie ze środków unijnych. Kierownictwo szpitala chce, aby dzieciaki czuły się w szpitalu możliwie jak najlepiej, dlatego apeluje do przedsiębiorców, firm, organizacji o przekazywanie zabawek dla dzieci.