19 kwietnia w Ministerstwie Zdrowia odbyła się uroczystość "Specjalista 2011". Z tej okazji minister zdrowia Bartosz Arłukowicz spotkał się z lekarzami oraz lekarzami dentystami, którzy ukończyli specjalizacje w poszczególnych dziedzinach medycyny, osiągając w jesiennej sesji egzaminacyjnej najlepsze wyniki.