Minister Zdrowia udzielił akredytacji 6kolejnym szpitalom - informuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Wyróżnione jednostki to: pecjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu, Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie, Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie, Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach, Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim oraz Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie.