- Od kilku tygodni, w kilku szpitalach w całej Polsce brakuje leków dla ludzi chorych na nowotwory. Daliśmy czas panu ministrowi zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi, aby sprawę wyjaśnił, ale pan minister z tego nie skorzystał - mówił podczas konferencji prasowej w Sejmie rzecznik SLD Dariusz Joński.