26 marca rozpoczęto remont oddziału Neurochirurgii Dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. To już piąty dziecięcy oddział szpitalny, który odnawiany i doposażany jest przez Fundację Iskierka. Oddział wykonuje operacje w pełnym zakresie neurochirurgii dziecięcej, w tym między innymi nowotworów ośrodkowego układu nerwowego. Jest też jedynym tego typu oddziałem na terenie Śląska i jednym z nielicznych w kraju.