W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim rozpoczęło się spotkanie dotyczące analizy umieralności okołoporodowej i zgonów niemowląt oraz realizacji Lubuskiej Regionalnej Strategii Ochrony Zdrowia w obszarze opieki nad matką i dzieckiem. Podczas spotkania omówione zostaną przypadki martwych urodzeń i zgonów noworodków, które wystąpiły w oddziałach położniczo-ginekologicznych i noworodkowych na terenie woj. lubuskiego.