Wojewoda lubuski Marcin Jabłoński spotkał się wczoraj z konsultantami wojewódzkimi w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz neonatologii, ordynatorami oddziałów położniczo-ginekologicznych i noworodkowych, a także dyrektorami Lubuskiego Oddziału Wojewózkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Rozmowy poświęcone były ocenie sytuacji zdrowotnej w zakresie opieki nad matką i dzieckiem oraz działaniom strategicznym w tym obszarze.