25 kwietnia Rada I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wybrała prof. Mirosława Wielgosia na funkcję Dziekana w kadencji 2012-2016. Za kandydaturą głosowało 143 członków Rady spośród 223 uprawnionych do głosowania. Kontrkandydatem na funkcję Dziekana był prof. Piotr Pruszczyk, który uzyskał 79 głosów. Oddano 1 nieważny głos.