Kierunki rozwoju szpitala specjalistycznego w Sanoku były tematem spotkania, w którym uczestniczyła wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska. Spotkanie odbyło się 24 kwietnia, a wzięli w nim także udział: Piotr Skowrzec, dyrektor wydziału zarządzania kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, Grażyna Hejda, dyrektor Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, przedstawiciele szpitala oraz samorządowcy z powiatu sanockiego.