W czwartek, podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim prezydent Bronisław Komorowski wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Nauka polska wzbogaciła się o 12 profesorów nauk medycznych i 4 profesorów nauk farmaceutycznych.