Firma Eckert & Ziegler Strahlen- und Medizintechnik AG rozpoczęła budowę nowego, opartego na zastosowaniu cyklotronu, ośrodka produkcji radiofarmaceutyków PET (pozytonowa emisja tomografii komputerowej) w Warszawie. Po jego wybudowaniu firma będzie mogła zaopatrywać placówki medycyny nuklearnej w Warszawie oraz w centralnej i i wschodniej Polsce w FDG i inne wskaźniki izotopowe służące do diagnostyki raka.