W dniach 20-21 kwietnia odbyło się posiedzenie Naczelnej Komisji Reowizyjnej, przedstawicieli Okegowych Komisji Rewizyjncyh oraz Skarbników Okręgowych Izb Lekarskich, podczas któwego przeprowadzono imienne głosowanie za podwyższeniem miesięcznej składki dla samorządu lekarskiego. 22 osoby opowiedziały się przeciwko jakiemukolwiek podwyższeniu składki, 1 była za podwyższeniem składki, nikt nie wstrzymał się od głosu.