Uzdrowisko Nałęczów jest liderem nowego konsorcjum Grupa Uzdrowisk Polskich. - Naszą ambicją jest, aby z pozycji Ambasadora Województwa Lubelskiego stać się Ambasadorem Polski w sektorze usług sanatoryjnych - mówił dr Tomasz Kwiatkowski, naczelny lekarz i dyrektor zarządzający Zakładu Leczniczego "Uzdrowisko Nałęczów" SA na spotkaniu w Centrum Promocji Województwa Lubelskiego.