Od 1 maja każdy świadczeniodawca, u którego będzie przeprowadzana kontrola planowa, zostanie poinformowany o terminie jej realizacji trzy dni przed jej rozpoczęciem - zapowiedział Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Informacja ta zostanie przekazana faksem oraz listownie.