Jest szansa, że jeszcze jesienią tego roku pacjenci oławskiego szpitala będą mogli korzystać z nowoczesnego tomografu komputerowego, umożliwiającego uzyskanie wielowarstwowego obrazu badanych narządów. Zakup tego urządzenia oraz aparatury USG sfinansuje samorząd powiatowy.