O nowoczesny sprzęt diagnostyczny wartości 350 tysięcy złotych wzbogaci się Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podczas dzisiejszego posiedzenia wyraził zgodę na zakup aparatury medycznej. Taka zgoda organu prowadzącego konieczna jest przy wszystkich planowanych zakupach o wartości powyżej 100 tysięcy złotych.