10 mają obradował Zespół Trójstronny w Ministerstwie Zdrowia. Obrady poświęcone były m.in. sytuacji w lecznictwie uzdrowiskowym. Przedstawiciele resortu i Narodowego Funduszu Zdrowia zdementowali informacje, jakoby NFZ zamierzał zaprzestać współfinansowania tzw. świadczenia hotelowego w lecznictwie uzdrowiskowym.