Wystartowała III edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej "Policzmy się". Akcja ma na celu zbudowanie społeczności wspierającej osoby chorujące na raka, a także ich rodziny i bliskich. Poprzez silną, solidaryzującą się ze sobą wspólnotę pozytywnie zagrzewa do walki z nowotworem i dodaje odwagi. Akcja potrwa od 14 do 21 maja.