Bez uzyskania wsparcia finansowego z zewnątrz, mimo podjętej restrukturyzacji, Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi nadal będzie generował straty - stwierdziła Najwyższa Izba Kontroli, oceniając realizowanie przez ICZMP wniosków sformułowanych po kontroli funkcjonowania tej jednostki w okresie od 1 stycznia 2008 r. do 30 czerwca 2010 r.