Premier zaznaczył, że odwiedzany szpital i inne placówki medyczne w kraju są dobrze przygotowane na mistrzostwa. - Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli korzystać z tego wysokiego poziomu przygotowania do zdarzeń nadzwyczajnych - dodał.
Premier zaznaczył, że odwiedzany szpital i inne placówki medyczne w kraju są dobrze przygotowane na mistrzostwa. - Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli korzystać z tego wysokiego poziomu przygotowania do zdarzeń nadzwyczajnych - dodał.