Prof. Krzysztof Jóźwiak z Katedry Chemii Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie został laureatem tegorocznej edycji Nagrody Ehrlicha. Nagroda zostanie wręczona 2 września w Berlinie podczas ceremonii rozpoczynającej XII Międzynarodową Konferencję Chemii Medycznej.