Zarząd Powiatu Dzierżoniowskiego podniósł kapitał Szpitala Powiatowego sp. z o.o. w Dzierżoniowie o 1 mln zł. Środki te pozwolą na kontynuację inwestycji w placówce. Jak informuje prezes szpitala Dariusz Brzeziński, środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia bloku operacyjnego, który zostanie uruchomiony w nowo wybudowanym pawilonie najpóźniej do końca września.