Warszawski Uniwersytet Medyczny już po raz czwarty zaprosił warszawiaków na spotkanie z medycyną. 20 maja na Rynku Nowego Miasta niemal 600 pracowników i studentów Uczelni zaprezentowało ponad 40 stoisk tematycznych, udzielając mieszkańcom stolicy informacji na temat profilaktyki zdrowotnej i dzieląc się ciekawostkami z różnych dziedzin medycyny.