Tematyce transplantologii i jej przyszłości na Opolszczyźnie poświęcone było - zorganizowane wczoraj przez wojewodę opolskiego Ryszarda Wilczyńskiego - spotkanie opolskiego konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie transplantologii klinicznej, prof. Dariusza Patrzałka ze specjalistami z opolskich szpitali.