Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie otrzyma w tym roku 200 000 zł na koordynację programu zdrowotnego pod nazwą "Narodowy Program Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018" oraz 144 000 zł na przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych - informuje Ministerstwo Zdrowia.