Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja "Efektywne zarządzanie w szpitalach sposobem na uzdrowienie polskiej służby zdrowia". Spotkanie obejmowało panel dyskusyjny, warsztaty, wystawę oraz spotkanie firm. Dziś goście ze Szwecji odwiedzą także dwa warszawskie szpitale: publiczny i prywatny. Organizatorami konferencji są: Biuro Radcy Handlowego Ambasady Szwecji w Polsce, Fundacja Swecare i Ambasada Szwecji.