24 maja w Sejmie odbyła się debata "Zdrowa Kobieta - silna Polska. Bądź dla siebie najważniejsza". Konferencja została zorganizowana przez Parlamentarną Grupę Kobiet, Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy oraz posła Jerzego Ziętka (PO). Honorowy patronat nad wydarzeniem objęły marszałek Sejmu Ewa Kopacz i wicemarszałek Senatu Maria Pańczyk-Pozdziej.