W dniach 20-23 maja delegacja Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przebywała na Państwowym Uniwersytecie Medycznym w Zaporożu (Ukraina) na zaproszenie rektora tamtejszej uczeni. W efekcie wizyty została podpisana umowa pomiędzy oboma uczelniami - informuje rzecznik prasowy AM Jolanta Grzebieluch.