Zakończyło się główne postępowanie konkursowe Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia na świadczenie usług lecznictwa zamkniętego na terenie szpitala wojewódzkiego w Tychach. Zgodnie z decyzją NFZ spółka Megrez otrzyma kontrakt na 11 oddziałów. Trwają jeszcze procedury konkursowe w zakresie 3 oddziałów.