25 maja w klubie amazonek w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa z okazji inauguracji kampanii Federacji Stowarzyszeń AMAZONKI "Amazonki & macierzyństwo. Zdrowe i piękne dla dzieci". Amazonki chcą powiedzieć wszystkim kobietom, że z rakiem można wygrać, mieć szczęśliwą rodzinę i spełniać się w macierzyństwie.