Pan minister nie ma żadnych zarzutów w stosunku do mnie, że czegoś nie zrobiłem, albo że coś zrobiłem źle. Przyczyną mojego odejścia - według pana ministra - jest zmiana koncepcji funkcjonowania NFZ i pan minister uważa, że ja się w tej koncepcji nowej nie będę mieścił i nie będę na pewno w stanie jej zrealizować - powiedział prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Jacek Paszkiewicz w wywiadzie udzielonym dziś na antenie TVN24.