W ostatnich dniach Minister Zdrowia przyznał akredytację trzem szpitalom. Certyfikaty otrzymały: Zespół Opieki Zdrowotnej w Białej - Szpital im. św. Elżbiety, Samodzielny specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Nad Matką i Dzieckiem w Opolu oraz SPZOZ Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi w Opolu. Obecnie certyfikat akredytacyjny posiada 105 szpitali - informuje Centrum Monitorowani Jakości w Ochronie Zdrowia.