Komitet Strajkowy przy Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie ogłosił zaostrzenie strajku. Dziś o godzinie 10.00 rozpoczyna się głodówka w budynku administracji. Wczoraj odbyło się spotkanie kierownictwa lecznicy (dyr. Marzena Grochowska, Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Prawnych
Marta Byrgiel, Główny Księgowy Iwona Zięba) z Komitetem Strajkowym, ale strony nie doszły do porozumienia.